Cena prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2012

Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2012 za nejlepší diplomovou práci v oboru biomechanika získal Ing. Jan Kohout a za nejlepší disertační práci získala Ing. Hana Macková, Ph.D. Ceny byly předány 3. 6. 2013 ve vile Lanna v Praze 6 - Bubenči.

 

Vyhlášení soutěže:

Nadační fond pro biomechaniku člověka vyhlašuje soutěž o „Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2012“ pro mladé vědecké pracovníky (věk do 35 let) za disertační práci v oboru biomechanika. Přihlášky je možné zasílat na sekretariát Ústavu mechaniky, biomechaniky a mechatroniky Fakulty strojní ČVUT v Praze nebo osobně předat paní Jiřině Heráčkové nebo paní Ing. Janě Vondrové do 15. 4. 2013. Spolu s přihláškou je nutné dodat dva výtisky práce (svázané např. kroužkovou vazbou), soupis vědeckých publikací a životopis.

Více na http://www.biomechanika.cz/foundation_fund  nebo email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Navíc, díky finančnímu příspěvku České společnosti pro biomechaniku, vyhlašujeme soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti biomechaniky. Práci ve formátu PDF můžete poslat PhDr. Martě Hruškové na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  do 30. 6. 2018. Nejlepší práce bude oceněna 10 000,- Kč.

Další informace