Vyhlášení ceny Prof. Ing. Jaroslava Valenty, DrSc. a Prof. MUDr. Radomíra Čiháka, DrSc. za rok 2012

Nadační fond pro biomechaniku člověka vyhlašuje soutěž o „Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2012“ pro mladé vědecké pracovníky (věk do 35 let) za disertační práci v oboru biomechanika. Vybrané práce budou oceněny částkou 40 000,- Kč.

Přihlášky je možné zasílat na sekretariát Ústavu mechaniky, biomechaniky a mechatroniky Fakulty strojní ČVUT v Praze nebo osobně předat paní Jiřině Heráčkové nebo paní Ing. Janě Vondrové do 29. 3. 2013. Spolu s přihláškou je nutné dodat dva výtisky práce (svázané např. kroužkovou vazbou), soupis vědeckých publikací a životopis.

Více na http://www.biomechanika.cz/foundation_fund nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Dále díky finančnímu přispění ČSB se vyhlašuje soutěž o cenu za nejlepší diplomovou práci v oboru biomechanika. Přihlášky diplomových prací je možné zasílat emailem PhDr. Martě Hruškové ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) také do 29. 3. 2013. Vybrané práce budou oceněny částkou 10 000,- .

 

 

Další informace