Cena prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2017

Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2017 za nejlepší diplomovou práci v oboru biomechanika získal Ing. Pavel Hekrle a za nejlepší disertační práci získal Ing. Jana Hornová, Ph.D. Ceny byly předány 18. 9. 2018 v Karolinu (Ovocný trh 3, Praha 1). 

 

Vyhlášení soutěže:

NF BMČ vyhlásil další kolo soutěže o Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2017. Mladí vědečtí pracovníci (do 35 let) mohou zasílat své disertační práce zaměřené na biomechaniku spolu s životopisem a soupisem publikací ve formátu PDF na e-maily: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , uzávěrka je 30. 6. 2018. Nejlepší práce získá 15 000,- Kč. Více informací naleznete na webu NF BMČ.

 

Navíc, díky finančnímu příspěvku České společnosti pro biomechaniku, vyhlašujeme soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti biomechaniky. Práci ve formátu PDF můžete poslat PhDr. Martě Hruškové na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 30. 6. 2018. Nejlepší práce bude oceněna 10 000,- Kč.

 

 

 

 

Další informace