Cena prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2016

Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2016 za nejlepší diplomovou práci v oboru biomechanika získal Ing. Jan Mervart a za nejlepší disertační práci získal Ing. Jiří Valášek, Ph.D. Ceny byly předány 13. září 2017 v budově Karolina, Praha 1, Ovocný trh 560/5.

 

Vyhlášení soutěže:

Nadační fond pro biomechaniku člověka vyhlásil další kolo soutěže o Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2016. Mladí vědečtí pracovníci (do 35 let) mohou zasílat své disertační práce zaměřené na biomechaniku spolu s životopisem a soupisem publikací ve formátu  PDF na e-maily:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. uzávěrka je  11. 6. 2017Nejlepší práce získá 15 000,- KčVíce informací naleznete na  webu NF BMČ .

  

Česká společnost pro biomechaniku vyhlašujeme soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti biomechaniky. Práci a přílohy (abstrakt, posudek vedoucího a posudek oponenta, kontaktní údaje včetně adresy) zašlete PhDr. Martě Hruškové na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   do 15. 6. 2017 . Nejlepší práce bude oceněna 10 000,- Kč .

Další informace