Cena prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2015

Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2015 za nejlepší disertační práci získala Ing. Michala Marková, Ph.D. Cena byla předána 16. května 2016 ve vile Lanna v Praze 6 - Bubenči.

 

Vyhlášení soutěže:

NF BMČ vyhlásil další kolo soutěže o Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2015. Mladí vědečtí pracovníci (do 35 let) mohou zasílat své disertační práce zaměřené na biomechaniku spolu s životopisem a soupisem publikací ve formátu pdf na e-maily: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , uzávěrka je 30.4.2016. Nejlepší práce získá 40 000,- Kč. Bližší informace na webu NF BMČ .

Navíc, díky finančnímu příspěvku České společnosti biomechaniky, pořádáme soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti biomechaniky. Práci můžete poslat e-mailem na PhDr. Marta Hrušková ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) do 30. 4. 2016 . Nejlepší práce bude oceněna 10 000 Kč.

 

 

 

 

Další informace