Cena prof. Valenty a prof.Čiháka za rok 2013

Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2013 za nejlepší diplomovou práci v oboru biomechanika získal Ing. Tomáš Martínek a za nejlepší disertační práci získal Ing. Tomáš Bouda, Ph.D. Ceny byly předány 17. 6. 2014 ve vile Lanna v Praze 6 - Bubenči.

 

Vyhlášení soutěže:

Nadační fond pro biomechaniku člověka vyhlašuje další kolo soutěže o "Cenu prof. Valenty a prof. Čiháka za rok 2013" pro mladé vědecké pracovníky (věk do 35 let) za disertační práci v oboru biomechanika. Vybraná práce bude oceněna částkou 40 000,-Kč.

Práci je možné zaslat do 31. 3. 2014 na adresu: ČVUT v Praze, FS, Ústav mechaniky, biomechaniky a mechatroniky, Technická 4, 166 07 Praha 6. Spolu s přihlašovanou prací (dva výtisky svázané např. kroužkovou vazbou), je nutné dodat soupis vědeckých publikací a životopis. Více na http://www.biomechanika.cz/foundation_fund nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Dále díky finančnímu přispění České společnosti pro biomechaniku se vyhlašuje soutěž o cenu za nejlepší diplomovou práci v oboru biomechanika.
Přihlášky diplomových prací je možné zasílat ve formátu PDF e-mailem PhDr. Martě Hruškové ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) také do 31. 3. 2014. Vybraná práce bude oceněna částkou 10 000,-Kč.

Další informace